DSM meble + wnętrza


O nas

Firma powstała 1998 roku. Jesteśmy kilkudziesięcioosobowym przedsiębiorstwem z doświadczoną załogą, nowoczesnym parkiem maszynowym oraz rozwiniętym działem transportu i serwisu.

 

Zajmujemy się głównie kompleksowym wyposażeniem wnętrz biurowych, bankowych, hotelowych i innych we wszystkie niezbędne meble: biurka, fotele, krzesła i stoliki. Dostarczamy własnej produkcji meble biurowe na zamówienie. Własny zakład produkcyjny umożliwia również wykonywanie specyficznych zamówień i dorabianie mebli biurowych, których nie ma w naszym katalogu. Jesteśmy w stanie dostarczyć zarówno ekskluzywne meble biurowe, meble i lady recepcyjne, jak również trwałe meble i krzesła gabinetowe.

 

Wykonujemy również meble do domów i mieszkań według dostarczonych nam projektów. Komputerowe aranżacje i wizualizacje pomieszczeń w 3 wymiarach, pomogą Państwu podjąć satysfakcjonujące decyzje.

 

Lokalizacja firmy blisko Warszawy gwarantuje szybką reakcję na potrzeby naszych klientów z
centralnej Polski. Mamy doświadczenie w realizacji projektów dla Klientów sieciowych w ich oddziałach na terenie całej Polski.

Dzięki użyciu najwyższej klasy materiałów i staranności wykonania nasze meble cechuje trwałość i estetyka.

 

Doświadczenie, rozwój, partnerstwo oraz właściwe rozpoznanie potrzeb klienta to cechy na których budujemy wizerunek naszej firmy.

 

Zapraszamy do współpracy


Korzystamy z materiałów firm Hettich, REHAU, EGGER, PFEIDERER, FINSA, ICA Wood Coatings, 3M i innych. Do produkcji używamy maszyn BIESSE, Altendorf, Felder, narzędzi FESTOOL i Wurth oraz programu do projektowania wnętrz PRO100.